Bezoek ons op Light + Building 2020

Light + Building 2020 is een evenement dat u zeker niet mag missen! Ons team wil graag onze gloednieuwe families architecturale armaturen laten zien en onze nieuwe lichtmanagementsystemen demonstreren.

De vakbeurs Light + Building is één van de hoogtepunten in 2020. Onze stand is groter dan ooit tevoren en gevuld met nieuwe decoratieve producten en innovatieve lichtmanagementsystemen. U vindt ons in hal 3.0, nummer C51.

Eén van onze nieuwe lichtmanagementsystemen is het gloednieuwe centrale monitoring systeem Glamox Connect. Glamox Connect werkt als een hub voor het integreren van verschillende LMS-technologieën en biedt volledige controle over uw lichtinstallatie. Glamox Connect helpt u energie- en onderhoudskosten te verlagen en de verschillende werkomgevingen op verschillende locaties te verbeteren. Ons team van competente experts kan niet wachten om u de eindeloze mogelijkheden te tonen, die de volgende generatie lichtmanagementsystemen kunnen bieden.

Tijdens een bezoek aan onze stand kunt u onze nieuwe Nordic Collectie en Motus bekijken, onze nieuwste architecturale armaturen die in 2020 worden gelanceerd. Met de Nordic Collectie hebben we ons verdiept in ons Scandinavische erfgoed, wat voor ons een echte bron van inspiratie is. Het resultaat is drie families decoratieve pendelarmaturen, met een eigentijds en verfijnd ontwerp. Motus is een verzameling functionele en flexibele armaturen, die unieke ontwerpkenmerken combineren met een uitstekende lichtopbrengst. Met een complete familie van armaturen is het eenvoudig om aan verschillende behoeften te voldoen met producten van hetzelfde ontwerp; Motus is een uitstekende keuze voor een breed scala aan toepassingen.

We kijken ernaar uit u te ontmoeten op Light + Building 2020!

Praktische informatie

Wanneer? Van 8 tot 13 maart 2020
Waar? Messe Frankfurt GmbH, Ludwig-Erhard-Anlage 1, 60327 Frankfurt am Main
Onze stand Hal 3.0 stand C51

Glamox is aanwezig met een team van experts in verkoop, ondersteuning, advisering en marketing. Neem voor uw bezoek contact op met uw accountmanager of e-mail naar info.nl@glamox.com.
Wij ontmoeten u graag!